O nas

Jesteśmy na rynku budowlanym od 2010 roku, zrealizowaliśmy wiele inwestycji deweloperskich.

W roku 2020 rozszerzyliśmy naszą ofertę o kompleksową budowę domów jednorodzinnych oraz wypoczynkowych. Specjalizujemy się w budownictwie tradycyjnym oraz nowoczesnym tj. z elementów prefabrykowanych.

Na wrocławskim rynku działamy pod marką KONKRET HOUSE

W skład naszej grupy wchodzą następujące spółki:

 

Specjalizujemy się w budowaniu inwestycji mieszkaniowych jednorodzinnych i wielorodzinnych, usługowych oraz produkcyjnych, budując funkcjonalne segmenty mieszkalne, kameralne budynki wielorodzinne, wszechstronne budynki usługowe oraz nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne. Budujemy w technologii tradycyjnej oraz nowoczesnej, wykorzystując elementy prefabrykowane.

Technologia nowoczesna wykorzystuje gotowe elementy prefabrykowane, dzięki czemu na budowę przyjeżdżają gotowe ściany z otworami na okna i drzwi, a elementy łączy się ze sobą na miejscu. Domy jednorodzinne z prefabrykatów w stanie surowym powstają w zaledwie kilka dni. Pozostałe elementy budynku – okna, dach wraz z pokryciem, wykończenie elewacji – wykonuje się podobnie jak w technologiach tradycyjnych.

Na bieżąco udoskonalamy naszą wiedzę dotyczącą najnowszych technologii i we współpracy z producentami prefabrykatów przygotowujemy dla Państwa atrakcyjne oferty budowy domów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontakt w sprawie omówienia przyszłych realizacji budowlanych!

W skład naszej grupy wchodzą następujące spółki: 

 

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu

Lokalizacja

ul. Andrzeja Kmicica 1a lok.6
54-514 Wrocław

Informacje kontaktowe

tel. 71 359 99 80
biuro@hossabuild.pl

Lokalizacja biura